11.03.2016

-20% OFF. MODEL PAIRS FOR SALE

Check the current offer here. Only one pair is available per a model. Sizes from 40 to 46. No defects, made for the purposes of product photos. You may come for fitting to our showroom in Prague. All prices are 20% off as opposed to the catalogue ones. If you are interested, write at info@scarpatini.cz. Have a nice weekend!

26.02.2016

Handpainted & Handcrafted Oxford Shoes

Ode dneška nově v eshopu: HANDPAINTED OXFORD SHOES. Jako materiál je použitý bílý crust a následně ručně dobarvovaný do finálního vzhledu obuvi. K dispozici v různých odstínech dle přání zákazníka.

 

10.02.2016

Nově v eshopu Smart Casual Derby

Od dnešního dne v prodeji nový model Smart Casual Derb. Více info v katalogu.

Smart Casual Derby Shoes

 

24.12.2015

Šťastné a veselé Vánoce

DĚKUJEME všem za projevenou důvěru a podporu v roce 2015. Ať už to bylo nákupem, lajkováním, sdílením našeho obsahu anebo jen dobrým slovem, díky kterému se o nás lidé v tak krátkém čase dozvěděli. Do svátečních dní přejeme pohodu a klid a těšíme se, že se v novém roce opět setkáme při výběru krásných modelů obuvi.

25.11.2015

Dárek o první adventní neděli

Využijte VÝJIMEČNÝCH DÁRKŮ a SLEV každou adventní neděli. Pouze o první adventní neděli v našem eshopu dostanete ke každému zakoupenému páru obuvi NAPÍNÁKY z voňavého CEDROVÉHO DŘEVA v ceně 750,- Kč ZADARMO. Budete-li chtít, při sjednané zkoušce obuvi vám navíc jako BONUS umožníme PROHLÍDKU VÝROBY, kde obuv Scarpatini vzniká.

01.11.2015

Spouštíme eshop!

Zcela nový obchod a úplně nová kolekce ručně vyráběné obuvi z dílny s dlouholetou českou tradicí výroby zakázkové obuvi. Navrhujte, vybírejte oblíbenou barvu, zvolte si tvar obuvi a třeba si nechejte ozdobit špici. Se Scarpatini teď můžete dělat nemožné!